O nas

Historia

Firma AUGUST została zalożona w 1977 roku w Mielcu, a od 2008 roku znajduje się w nowej siedzibie zlokalizowanej w miejscowośći Malinie (5 km od Mielca) na terenach przemysłowych. Od poczatku swej działalnosci firma specjalizuje się w produkcji klocków hamulcowych do samochodów cieżarowych i dostawczych na rynek krajowy i zagraniczny.

Nasza Wizja

Relacja niskiej ceny do doskonałej jakość wykonania to zalety, które powoduja, że klocki hamulcowe firmy AUGUST sa konkurencyjne na rynku polskim jak i zagranicznym. Naszym długo terminowym celem jest rozrost firmy i poszerzenie dystrybucji.

Nasze Wartosci

Firma AUGUST spełnia najwyższe wymagania jakościowe niezbędne podczas skomplikowanego procesu produkcji, co potwierdza uzyskany w 2004 roku certyfikat jakości ISO 9001-2000. Produkty firmy AUGUST wykonywane sa z najwyższej jakości materiałów ciernych, dostawcami materiałów są niemieckie firmy, które specjalizuja sie w przygotowaniu gotowych mieszanek do produkcji klocków hamulcowych. Podstawa zakupu materiałów jest renoma firmy oraz międzynarodowe certyfikaty potwierdzające jakość.