Szczęki Hamulcowe

Firma nasza specjalizuje się w produkcji oraz regeneracji szczęk hamulcowych do przyczep, lawet samochodowych oraz regenerujemy szczęki hamulcowe różnego typu w zastosowaniach przemysłowych. Ponad 20 lat doświadczenia w branży produkcji szczęk hamulcowych pozwoliła na precyzyjne dopasowanie właściwości kleju okładziny hamulcowej do szczęki, tak aby szczęka nie odkleiła się do samego końca użytkowania szczęk w układzie hamulcowym.

1. Szczęki do przyczep i lawet.

W produkcji posiadamy większość szczęk hamulcowych dostępnych na rynku osi hamujących typu   KNOTT, AL-KO, BPW, NIEWIADOW.

- Szczeki hamulcowe do osi KNOTT o wymiarach 200x50 mm oraz 250x50 mm
- Szczęki hamulcowe do osi AL-KO o wymiarach 200x50 mm oraz 230x60 mm
- Szczęki hamulcowe do osi BPW o wymiarach 200x50 mm
- Szczęki hamulcowe do osi NIEWIADOW o wymiarach 200x35 mm.

Na państwa życzenie wykonujemy szczęki o większych grubościach okładzin niż montowane seryjnie przez producenta.

2. Regeneracja szczęk hamulcowych do sprzętów budowlanych jak koparki, maszyny i urządzenia poruszające się np. TEREX, ATLAS, HITACHI, DOOSAN, GENIE i inne.

Wykonujemy regenerację szczęk hamulcowych (których nie posiadamy w stałej produkcji) o wymiarach okładziny od szerokości 10 - 100 mm i grubości od 2 - 10 mm. Szerokość i grubość okładziny oraz sposób montażu (klej, nit) zostaje ustalony z klientem oraz wg specyfikacji zastosowania hamulca w urządzeniu.

szczeka1 szczeka2 szczeka3 szczeka4 szczeka5

Zapraszamy do współpracy.